صفحه اصلی فروشگاه فایل درباره ما

قیمت محصول 0 تومان

نماد کیفیت سورس اندروید

5 روز ضمانت برگشت وجه

پشتیبانی و بروز رسانی رایگان

آیا تا به حال در مورد کریپتوتب (CryptoTab)، افزونه استخراج بیت کوین چیزی شنیده اید؟ اگر شما نیز اخبار مربوط به دنیای کریپتو و همچنین کانال ها و گروه های مربوط به ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کنید قطعا به تازگی به مطالبی در رابطه با درآمدهای بسیار زیاد، بدون زحمت و تنها با جمع کردن زیر مجموعه از طریق لینک ریفرال بر خورده اید و شاید حتی برخی از دوستانتان لینک هایی مبنی بر همین موضوع برایتان فرستاده اند، در این مقاله قصد داریم به صورت جامع موضوعی که اصطلاحا بحث داغ این روزها شده است بپردازیم و پرده از حقایق مرتبط با کریپتوتب برداریم.

کریپتوتب چیست؟

هدف کریپتوتب به دست آوردن بیت کوین هنگام استفاده از مرورگر گوگل کروم می‌باشد. این همان برگ برنده ای است که کریپتوتب از آن بهره می‌برد و شما را مجاب به استفاده از آن می‌کند. مفهوم جالبی می‌باشد، اینطور نیست؟

ایده آنها این است که شما این افزونه را برای مرورگر گوگل کروم خود دانلود کنید و در این صورت شما می‌توانید به هنگام استفاده از مرورگر و جست و جو در اینترنت، بیت کوین استخراج کنید. در واقع اگر با این اپلیکیشن فعالیت کنید، شما بیت کوین بدست خواهید آورد. شما می‌توانید دوستانتان را به این برنامه دعوت کنید و بیت کوین بیشتری بدست آورید. این شرکت بیان کرد که شما در عرض یک ماه با این برنامه می‌توانید ۱ بیت کوین (BTC) بدست آورید (البته باور این امر دشوار است)، با این حال آنها بیان نکردند که چند نفر را باید دعوت کنید تا بتوانید بیت کوین استخراج کنید. تا زمانی که مرورگر کروم باز است و شما این افزونه را دارید، قادر خواهید بود درآمد خود را داشته باشید.

دانلود و نصب این افزونه رایگان می‌باشد و بدون اینکه کار خاصی کنید، بیت کوین به دست خواهید آورد. ممکن است که شعار تبلیغاتی این افزونه، خیالی و دور از ذهن باشد. اما در واقع یک مفهوم ساده و منطقی برای راه اندازی و استفاده می‌باشد که از مرورگر و رایانه شما برای استخراج ارز دیجیتال بهره می‌برد. در این روش، سود حاصل از ماینینگ بین تمام افراد استفاده کننده از این افزونه پخش می‌شود.

کریپتوتب چگونه کار می‌کند؟

در واقع کریپتوتب استخر ماینینگ بزرگی است که از توان مجموع بسیاری از کامپیوترها استفاده می‌کند تا بیت کوین به دست آورد.

شما می‌توانید با استفاده از حساب فیسبوک یا گوگل خود وارد آن شوید. این مسئله ایده جالبی است زیرا موجودی بیت کوین شما همیشه امن باقی می‌ماند. اما اگر شما حساب کاربری نسازید و به طور تصادفی این برنامه را پاک کردید، تمام بیت کوینی که تا به حال استخراج کرده اید را از دست خواهید داد.

در اینجا مشکلی نمود می‌یابد؛ این شرکت بیان کرد که وقتی موجودی شما حداقل به میزان ۰٫۰۰۰۴ بیت کوین (BTC) شد، باید پول خود را برداشت کنید که البته همین میزان چندین ماه طول می‌کشد تا به دست آید. در حال حاضر قیمت بیت کوین حدود ۶۵۰۰ دلار است، پس میزان ۰٫۰۰۰۴ بیت کوین BTC حدود ۲٫۵ دلار می شود. این شرکت قول داده است که شما می‌توانید ۱ بیت کوین به دست آورید، اما تنها راهی که می توانید این کار را انجام دهید دعوت هر چه بیشتر افرادی است که از این اپلیکیشن استفاده کنند.

آیا تا به حال در مورد طرح پونزی چیزی شنیده اید؟ کریپتوتب دقیقا همانند طرح پونزی است. شما با دعوت مردم پول بدست می آورید اما شما باید مردم زیادی را دعوت کنید تا پول بیشتری به دست آورید و آنها نیز مجبورند همین کار را بکنند. این روش مناسبی برای کسب و کار نیست و بدین معناست این شرکت با شکست روبرو می‌شود. شما تنها در صورتی می توانید پول به دست آورید که سر دیگران کلاه بگذارید و دیگران سر سایرین.

در حال حاضر شما تنها می توانید از نسخه کامپیوتری این پلتفرم استفاده کنید و نسخه گوشی آن هنوز به صورت آنلاین نمی باشد.

چگونه در کریپتوتب سرمایه گذاری کنید؟

استفاده از کریپتوتب بسیار آسان است. فقط کافیست آن را دانلود کنید و سپس آن را بر روی گوگل کروم نصب کنید. توجه داشته باشید، این برنامه رسمی نیست که توسط گوگل تضمین شده باشد. در واقع یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است، پس هوشیار باشید که ممکن است استفاده از کریپتوتب به هیچ وجه مفید نباشد.

هم چنین می‌توانید با استفاده از تنظیمات موجود در افزونه کریپتوتب، سرعت استخراج را افزایش دهید. اما این امر باعث خواهد شد که نسبت به تنظیمات نرمال، توان پردازشی رایانه را بیشتر مصرف کند، بنابراین اگر کامپیوتر شما یک پردازشگر با سرعت بالا ندارد، این کار ایده خوبی نیست.

پرداخت ها دو بار در روز انجام می‌شود و این شرکت ثابت کرده است که پرداخت ها را انجام می دهد، بنابراین شما می توانید حداقل تا حدودی مطمئن باشید که آنها واقعا با استفاده از این برنامه، سود و هزینه را پرداخت خواهند کرد.

سنجش کریپتوتب

همانطور که در بالا بیان کردیم، اگر می خواهید بدون آنکه کاری انجام دهید، بیت کوین (BTC) دریافت کنید این کار تقریبا اقدامی بدون خطر است. تنها ریسکی که با آن مواجه خواهید شد این است که در واقع شما با مرورگر کریپتوتب بیت کوین به دست خواهید آورد اما گوگل کروم شما احتمالا کندتر می شود. این به تصمیم شما بستگی خواهد داشت که هنگام وبگردی سرعت کمتری داشته باشید یا با استفاده از کریپتوتب شاهد کسب سود مناسبی باشید که سرعت کمتر و مشارکت در استخراج بیت کوین را جبران کند.

نکته ای که وجود دارد این است که برنامه های زیادی موجود نمی‌باشند که همانند کریپتوتب بتوانید بدون انجام کار خاصی، به طور قانونی فرصت کسب بیت کوین را داشته باشید، مخصوصا اگر آن را با برنامه های هایپ (برنامه سرمایه گذاری با سود کلان) در سراسر اینترنت مقایسه کنید. این مرورگر ممکن است یک نقطه شیرین برای کاربران باشد که به آنها اجازه می‌دهد قدرت رایانه خود را در ازای کسب درآمد و ماینینگ بیت کوین استفاده کنند.

آموزش تصویری قدم به قدم

روش اول : استفاده از مرورگر CryptoTab 

افراد با دریافت مرورگر CryptoTab که بر پایه مرورگر محبوب گوگل کروم، باز طراحی شده است؛  قادر به معدنکاوی یا استخراج ارز بیت کوین با استفاده از اینترنت و همینطور پردازنده کامپیوتر خواهند بود.

برای دریافت این مرورگر به صورت زیر می‌توانید اقدام کنید :

اول، دانلود مرورگر از طریق ادرس 

 https://goo.gl/uzYhWE

نسخه اندروید

در مرحله نخست بعد از نصب کامل مرورگر CryptoTab و اجرای خودکار آن با صفحه زیر مواجه خواهید شد.

در تصویر قبل همینطور که مشاهده می‌کنید یک تَبِ جدید هم در مرورگر CryptoTab کنار صفحه خوش‌آمد گویی وجود دارد. با شماره ۲ علامت‌گذاری شده.به صفحه دوم بروید

نکته شناور ۱ از ۷

وقتی شما در مرحله قبل از مرورگر CryptoTab بر روی گزینه NEXT TIP کلیک کنید؛

نکته شناور ۲ از ۷

بعد از لمس گزینه GET BOOST با صفحه جدیدی در مرورگر CryptoTab مواجه خواهید شد. (تصویر زیر)

نکته مثبتی که در خصوص مرورگر CryptoTab وجود دارد؛ آن است که زمانی که بازدیدکننده برای اولین مرتبه، وارد این مرورگر می‌شود می‌تواند توسط نکات شناوری که در اختیار او قرار می‌گیرد، از بخش‌های مختلف شناخت پیدا کند.

برای مثال در تصاویر قبلی و تصاویر بعدی می‌توانید نکات شناور را که در ۷ مرحله ایجاد شده مشاهده کنید.

ما سعی نموده‌ایم تا این نکات را به زبان فارسی ترجمه کنیم تا درک آن‌ها ساده‌تر باشد.

نکته شناور ۳ از ۷

نکته شناور ۴ از ۷

با انتخاب گزینه مشخص شده در تصویر بالا، صفحه زیر گشوده می‌شود (نمای کلی)؛

در ادامه هر یک از مواردی را در تصویر بالا با اعداد شماره گذاری کرده‌ایم، مختصر و مفید توضیح می‌دهیم.

۱ـ تعادل (Balance) : محتوای این بخش اشاره به مجموع درآمد به دست آمده از استخراج مستقیم توسط گشت و گذار توسط مرورگر CryptoTab و نیز درآمد حاصل از جذب زیرمجموعه دارد.

 • مجموع درآمد (Total)

 • معدنکاوی / استخراج شده (Mined)

 • تعداد و مقدار درآمد حاصل از زیرمجموعه گیری (Affiliate)

 • جمع دارایی به دست آمده (Total Earnings)

۲ـ درخواست برداشت (WITHDRAW) : چنانچه به حد نصاب برداشت که در حال حاضر برابر با ۰٫۰۰۰۴۱BTC (بیت کوین) است برسید، قادر خواهید بود دارایی خود را به کیف پول بیت کوین خود انتقال دهید.

۳ـ سرعت معدنکاوی / استخراج (Mining Speed) : توسط این بخش می‌توانید قدرت یا سرعت استخراج توسط مرورگر CryptoTab را تنظیم کنید و یا حتی با کشیدن اهرم به سمت OFF، استخراج را غیرفعال کنید.

توجه : سرعت معدنکاوی / استخراج زمانی که مرورگر CryptoTab فعال باشد، بیشتر می‌شود.

۴ـ سرعت بخشیدن به معدنکاوی (GET BOOST) : این قسمت اشاره به تعداد افرادی که از طریق لینک معرف شما مرورگر CryptoTab را نصب کرده‌اند، دارد و همچنین لینک معرف اختصاصی شما در کادری مستطیلی شکل در این بخش قابل رویت است

۵ـ پشتیبانی از اجرای چند دستگاهی (Multiple Devices) : منظور استفاده از یک حساب در چندین دستگاه کامپیوتر و … به صورت مشترک است.

نکته ۱ : درصورتی که شما به عنوان میهمان اقدام به استفاده از CryptoTab کرده باشید به جای تصویر بالا گزینه Login وجود خواهد داشت.

و برای اینکه دارایی شما همیشه در CryptoTab ذخیره شود و نیز آمار زیرمجموعه‌هایتان نیز به درستی نمایش داده شود؛

شما باید از طریق یکی از گزینه‌های زیر :

 • فیسبوک

 • توییتر

 • گوگل+

 • وی کِیوارد حساب CryptoTab خود شوید.

  نکته ۲ : اگر شما با چندین حساب وارد شوید ممکن است لیست زیرمجموعه‌ها و درآمدتان به درستی نمایش داده نشود.

  ۶ـ Show background animation (نمایش انیمیشن پس زمینه) و Dark Theme (پوسته تاریک)

  از طریق این دو گزینه می‌توانید شخصی‌سازی اندکی را بر روی مرورگر CryptoTab اعمال نمایید.

۷ـ آموزش (Tutorial) : با انتخاب این گزینه، آموزش‌هایی که به صورت شناور در مطالب قبلی توضیح دادیم، از ابتدا به ما نشان داده خواهند شد.

۸ـ پرسش و پاسخ متداول (FAQ) : به سوالات متداول شما در مورد کریپتوتب پاسخ داده شده است.

۹ـ در مورد ما (About) : در این بخش درباره CryptoTab اطلاعات کاملی وجود دارد.

۱۰ـ تماس با ما (Contact Us) : با انتخاب این گزینه شما قادر خواهید بود به واحد پشتیبانی CryptoTab پیام ارسال کنید.

نمای کلی وبسایت

آموزش کامل تر در کانال تلگرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *