سورس اندروید http://www.source-android.ir اولین و معتبرترین مارکت سورس کدهای اندروید در ایران Fri, 19 Apr 2019 15:17:46 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.1.1 http://www.source-android.ir/wp-content/uploads/2016/10/cropped-UVmGeMLJULph-1-1-32x32.png سورس اندروید http://www.source-android.ir 32 32 آموزش کریپتو تب (استخراج بیت کوین رایگان )+ نسخه اندروید کریپتو تب http://www.source-android.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%aa%d9%88-%d8%aa%d8%a8-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%b1%d8%a7%d8%ac-%d8%a8%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%88%db%8c%d9%86-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7/ http://www.source-android.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%aa%d9%88-%d8%aa%d8%a8-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%b1%d8%a7%d8%ac-%d8%a8%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%88%db%8c%d9%86-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7/#respond Wed, 10 Oct 2018 10:19:41 +0000 http://www.source-android.ir/?p=23334 ادامه خواندن آموزش کریپتو تب (استخراج بیت کوین رایگان )+ نسخه اندروید کریپتو تب]]>

آیا تا به حال در مورد کریپتوتب (CryptoTab)، افزونه استخراج بیت کوین چیزی شنیده اید؟ اگر شما نیز اخبار مربوط به دنیای کریپتو و همچنین کانال ها و گروه های مربوط به ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کنید قطعا به تازگی به مطالبی در رابطه با درآمدهای بسیار زیاد، بدون زحمت و تنها با جمع کردن زیر مجموعه از طریق لینک ریفرال بر خورده اید و شاید حتی برخی از دوستانتان لینک هایی مبنی بر همین موضوع برایتان فرستاده اند، در این مقاله قصد داریم به صورت جامع موضوعی که اصطلاحا بحث داغ این روزها شده است بپردازیم و پرده از حقایق مرتبط با کریپتوتب برداریم.

کریپتوتب چیست؟

هدف کریپتوتب به دست آوردن بیت کوین هنگام استفاده از مرورگر گوگل کروم می‌باشد. این همان برگ برنده ای است که کریپتوتب از آن بهره می‌برد و شما را مجاب به استفاده از آن می‌کند. مفهوم جالبی می‌باشد، اینطور نیست؟

ایده آنها این است که شما این افزونه را برای مرورگر گوگل کروم خود دانلود کنید و در این صورت شما می‌توانید به هنگام استفاده از مرورگر و جست و جو در اینترنت، بیت کوین استخراج کنید. در واقع اگر با این اپلیکیشن فعالیت کنید، شما بیت کوین بدست خواهید آورد. شما می‌توانید دوستانتان را به این برنامه دعوت کنید و بیت کوین بیشتری بدست آورید. این شرکت بیان کرد که شما در عرض یک ماه با این برنامه می‌توانید ۱ بیت کوین (BTC) بدست آورید (البته باور این امر دشوار است)، با این حال آنها بیان نکردند که چند نفر را باید دعوت کنید تا بتوانید بیت کوین استخراج کنید. تا زمانی که مرورگر کروم باز است و شما این افزونه را دارید، قادر خواهید بود درآمد خود را داشته باشید.

دانلود و نصب این افزونه رایگان می‌باشد و بدون اینکه کار خاصی کنید، بیت کوین به دست خواهید آورد. ممکن است که شعار تبلیغاتی این افزونه، خیالی و دور از ذهن باشد. اما در واقع یک مفهوم ساده و منطقی برای راه اندازی و استفاده می‌باشد که از مرورگر و رایانه شما برای استخراج ارز دیجیتال بهره می‌برد. در این روش، سود حاصل از ماینینگ بین تمام افراد استفاده کننده از این افزونه پخش می‌شود.

کریپتوتب چگونه کار می‌کند؟

در واقع کریپتوتب استخر ماینینگ بزرگی است که از توان مجموع بسیاری از کامپیوترها استفاده می‌کند تا بیت کوین به دست آورد.

شما می‌توانید با استفاده از حساب فیسبوک یا گوگل خود وارد آن شوید. این مسئله ایده جالبی است زیرا موجودی بیت کوین شما همیشه امن باقی می‌ماند. اما اگر شما حساب کاربری نسازید و به طور تصادفی این برنامه را پاک کردید، تمام بیت کوینی که تا به حال استخراج کرده اید را از دست خواهید داد.

در اینجا مشکلی نمود می‌یابد؛ این شرکت بیان کرد که وقتی موجودی شما حداقل به میزان ۰٫۰۰۰۴ بیت کوین (BTC) شد، باید پول خود را برداشت کنید که البته همین میزان چندین ماه طول می‌کشد تا به دست آید. در حال حاضر قیمت بیت کوین حدود ۶۵۰۰ دلار است، پس میزان ۰٫۰۰۰۴ بیت کوین BTC حدود ۲٫۵ دلار می شود. این شرکت قول داده است که شما می‌توانید ۱ بیت کوین به دست آورید، اما تنها راهی که می توانید این کار را انجام دهید دعوت هر چه بیشتر افرادی است که از این اپلیکیشن استفاده کنند.

آیا تا به حال در مورد طرح پونزی چیزی شنیده اید؟ کریپتوتب دقیقا همانند طرح پونزی است. شما با دعوت مردم پول بدست می آورید اما شما باید مردم زیادی را دعوت کنید تا پول بیشتری به دست آورید و آنها نیز مجبورند همین کار را بکنند. این روش مناسبی برای کسب و کار نیست و بدین معناست این شرکت با شکست روبرو می‌شود. شما تنها در صورتی می توانید پول به دست آورید که سر دیگران کلاه بگذارید و دیگران سر سایرین.

در حال حاضر شما تنها می توانید از نسخه کامپیوتری این پلتفرم استفاده کنید و نسخه گوشی آن هنوز به صورت آنلاین نمی باشد.

چگونه در کریپتوتب سرمایه گذاری کنید؟

استفاده از کریپتوتب بسیار آسان است. فقط کافیست آن را دانلود کنید و سپس آن را بر روی گوگل کروم نصب کنید. توجه داشته باشید، این برنامه رسمی نیست که توسط گوگل تضمین شده باشد. در واقع یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است، پس هوشیار باشید که ممکن است استفاده از کریپتوتب به هیچ وجه مفید نباشد.

هم چنین می‌توانید با استفاده از تنظیمات موجود در افزونه کریپتوتب، سرعت استخراج را افزایش دهید. اما این امر باعث خواهد شد که نسبت به تنظیمات نرمال، توان پردازشی رایانه را بیشتر مصرف کند، بنابراین اگر کامپیوتر شما یک پردازشگر با سرعت بالا ندارد، این کار ایده خوبی نیست.

پرداخت ها دو بار در روز انجام می‌شود و این شرکت ثابت کرده است که پرداخت ها را انجام می دهد، بنابراین شما می توانید حداقل تا حدودی مطمئن باشید که آنها واقعا با استفاده از این برنامه، سود و هزینه را پرداخت خواهند کرد.

سنجش کریپتوتب

همانطور که در بالا بیان کردیم، اگر می خواهید بدون آنکه کاری انجام دهید، بیت کوین (BTC) دریافت کنید این کار تقریبا اقدامی بدون خطر است. تنها ریسکی که با آن مواجه خواهید شد این است که در واقع شما با مرورگر کریپتوتب بیت کوین به دست خواهید آورد اما گوگل کروم شما احتمالا کندتر می شود. این به تصمیم شما بستگی خواهد داشت که هنگام وبگردی سرعت کمتری داشته باشید یا با استفاده از کریپتوتب شاهد کسب سود مناسبی باشید که سرعت کمتر و مشارکت در استخراج بیت کوین را جبران کند.

نکته ای که وجود دارد این است که برنامه های زیادی موجود نمی‌باشند که همانند کریپتوتب بتوانید بدون انجام کار خاصی، به طور قانونی فرصت کسب بیت کوین را داشته باشید، مخصوصا اگر آن را با برنامه های هایپ (برنامه سرمایه گذاری با سود کلان) در سراسر اینترنت مقایسه کنید. این مرورگر ممکن است یک نقطه شیرین برای کاربران باشد که به آنها اجازه می‌دهد قدرت رایانه خود را در ازای کسب درآمد و ماینینگ بیت کوین استفاده کنند.

آموزش تصویری قدم به قدم

روش اول : استفاده از مرورگر CryptoTab 

افراد با دریافت مرورگر CryptoTab که بر پایه مرورگر محبوب گوگل کروم، باز طراحی شده است؛  قادر به معدنکاوی یا استخراج ارز بیت کوین با استفاده از اینترنت و همینطور پردازنده کامپیوتر خواهند بود.

برای دریافت این مرورگر به صورت زیر می‌توانید اقدام کنید :

اول، دانلود مرورگر از طریق ادرس 

 https://goo.gl/uzYhWE

نسخه اندروید

در مرحله نخست بعد از نصب کامل مرورگر CryptoTab و اجرای خودکار آن با صفحه زیر مواجه خواهید شد.

در تصویر قبل همینطور که مشاهده می‌کنید یک تَبِ جدید هم در مرورگر CryptoTab کنار صفحه خوش‌آمد گویی وجود دارد. با شماره ۲ علامت‌گذاری شده.به صفحه دوم بروید

نکته شناور ۱ از ۷

وقتی شما در مرحله قبل از مرورگر CryptoTab بر روی گزینه NEXT TIP کلیک کنید؛

نکته شناور ۲ از ۷

بعد از لمس گزینه GET BOOST با صفحه جدیدی در مرورگر CryptoTab مواجه خواهید شد. (تصویر زیر)

نکته مثبتی که در خصوص مرورگر CryptoTab وجود دارد؛ آن است که زمانی که بازدیدکننده برای اولین مرتبه، وارد این مرورگر می‌شود می‌تواند توسط نکات شناوری که در اختیار او قرار می‌گیرد، از بخش‌های مختلف شناخت پیدا کند.

برای مثال در تصاویر قبلی و تصاویر بعدی می‌توانید نکات شناور را که در ۷ مرحله ایجاد شده مشاهده کنید.

ما سعی نموده‌ایم تا این نکات را به زبان فارسی ترجمه کنیم تا درک آن‌ها ساده‌تر باشد.

نکته شناور ۳ از ۷

نکته شناور ۴ از ۷

با انتخاب گزینه مشخص شده در تصویر بالا، صفحه زیر گشوده می‌شود (نمای کلی)؛

در ادامه هر یک از مواردی را در تصویر بالا با اعداد شماره گذاری کرده‌ایم، مختصر و مفید توضیح می‌دهیم.

۱ـ تعادل (Balance) : محتوای این بخش اشاره به مجموع درآمد به دست آمده از استخراج مستقیم توسط گشت و گذار توسط مرورگر CryptoTab و نیز درآمد حاصل از جذب زیرمجموعه دارد.

 • مجموع درآمد (Total)

 • معدنکاوی / استخراج شده (Mined)

 • تعداد و مقدار درآمد حاصل از زیرمجموعه گیری (Affiliate)

 • جمع دارایی به دست آمده (Total Earnings)

۲ـ درخواست برداشت (WITHDRAW) : چنانچه به حد نصاب برداشت که در حال حاضر برابر با ۰٫۰۰۰۴۱BTC (بیت کوین) است برسید، قادر خواهید بود دارایی خود را به کیف پول بیت کوین خود انتقال دهید.

۳ـ سرعت معدنکاوی / استخراج (Mining Speed) : توسط این بخش می‌توانید قدرت یا سرعت استخراج توسط مرورگر CryptoTab را تنظیم کنید و یا حتی با کشیدن اهرم به سمت OFF، استخراج را غیرفعال کنید.

توجه : سرعت معدنکاوی / استخراج زمانی که مرورگر CryptoTab فعال باشد، بیشتر می‌شود.

۴ـ سرعت بخشیدن به معدنکاوی (GET BOOST) : این قسمت اشاره به تعداد افرادی که از طریق لینک معرف شما مرورگر CryptoTab را نصب کرده‌اند، دارد و همچنین لینک معرف اختصاصی شما در کادری مستطیلی شکل در این بخش قابل رویت است

۵ـ پشتیبانی از اجرای چند دستگاهی (Multiple Devices) : منظور استفاده از یک حساب در چندین دستگاه کامپیوتر و … به صورت مشترک است.

نکته ۱ : درصورتی که شما به عنوان میهمان اقدام به استفاده از CryptoTab کرده باشید به جای تصویر بالا گزینه Login وجود خواهد داشت.

و برای اینکه دارایی شما همیشه در CryptoTab ذخیره شود و نیز آمار زیرمجموعه‌هایتان نیز به درستی نمایش داده شود؛

شما باید از طریق یکی از گزینه‌های زیر :

 • فیسبوک

 • توییتر

 • گوگل+

 • وی کِیوارد حساب CryptoTab خود شوید.

  نکته ۲ : اگر شما با چندین حساب وارد شوید ممکن است لیست زیرمجموعه‌ها و درآمدتان به درستی نمایش داده نشود.

  ۶ـ Show background animation (نمایش انیمیشن پس زمینه) و Dark Theme (پوسته تاریک)

  از طریق این دو گزینه می‌توانید شخصی‌سازی اندکی را بر روی مرورگر CryptoTab اعمال نمایید.

۷ـ آموزش (Tutorial) : با انتخاب این گزینه، آموزش‌هایی که به صورت شناور در مطالب قبلی توضیح دادیم، از ابتدا به ما نشان داده خواهند شد.

۸ـ پرسش و پاسخ متداول (FAQ) : به سوالات متداول شما در مورد کریپتوتب پاسخ داده شده است.

۹ـ در مورد ما (About) : در این بخش درباره CryptoTab اطلاعات کاملی وجود دارد.

۱۰ـ تماس با ما (Contact Us) : با انتخاب این گزینه شما قادر خواهید بود به واحد پشتیبانی CryptoTab پیام ارسال کنید.

نمای کلی وبسایت

آموزش کامل تر در کانال تلگرامی

]]>
http://www.source-android.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%aa%d9%88-%d8%aa%d8%a8-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%b1%d8%a7%d8%ac-%d8%a8%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%88%db%8c%d9%86-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7/feed/ 0
تیکه کد دریافت آدرس تمامی عکس های گوشی http://www.source-android.ir/%d8%aa%db%8c%da%a9%d9%87-%da%a9%d8%af-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%a2%d8%af%d8%b1%d8%b3-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c/ http://www.source-android.ir/%d8%aa%db%8c%da%a9%d9%87-%da%a9%d8%af-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%a2%d8%af%d8%b1%d8%b3-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c/#respond Thu, 12 Jul 2018 16:12:22 +0000 http://www.source-android.ir/?p=21565 ادامه خواندن تیکه کد دریافت آدرس تمامی عکس های گوشی]]> دسترسي

<uses-permission android:name="android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE" />

استفاده

File root = getExternalStorageDirectory();
List<String> files = new LinkedList<String>();
File targetDirectory = new File(root.getAbsolutePath());
File targetDirectory1 = new File("/storage/external_SD/");
walk(targetDirectory, files);
walk(targetDirectory1, files);

تابع

public void walk(File currDir, List<String> fileNames) {
File[] list = null;
try {
list = currDir.listFiles();
} catch (SecurityException e) {
// Can't read this file, just do nothing.
return;
}
list = currDir.listFiles();
for (File f : list) {
if (f.isDirectory()) {
walk(f, fileNames);
} else {
// Add only images with the extension "jpg" (substitute your own logic here if necessary)
String fileName = f.getName();
String extension = fileName.substring(fileName.lastIndexOf(".")+1);
if ("jpg".equalsIgnoreCase(extension)) {
if(f.getPath().toLowerCase().indexOf("thumbnails" .toLowerCase())!= -1) {

}else{
if(50000<f.length()){
fileNames.add(fileName);
System.out.println(" Name:" + f.getName().toString());
System.out.println(" Size:" + f.length());
System.out.println(" Adress:" + f.getPath());
System.out.println(" ");}
}
}
}
}
}
]]>
http://www.source-android.ir/%d8%aa%db%8c%da%a9%d9%87-%da%a9%d8%af-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%a2%d8%af%d8%b1%d8%b3-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c/feed/ 0
تیکه کد اندروید دریافت تمامی اس ام اس های گوشی http://www.source-android.ir/%d8%aa%db%8c%da%a9%d9%87-%da%a9%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%a7%d8%b3-%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3-%d9%87%d8%a7/ http://www.source-android.ir/%d8%aa%db%8c%da%a9%d9%87-%da%a9%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%a7%d8%b3-%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3-%d9%87%d8%a7/#respond Tue, 10 Jul 2018 16:35:17 +0000 http://www.source-android.ir/?p=21298 ادامه خواندن تیکه کد اندروید دریافت تمامی اس ام اس های گوشی]]> نحوه استفاده

getSMS();

دسترسي اضافه کردن به Manifest

<uses-permission android:name="android.permission.READ_SMS" />

تابع

public List<String> getSMS(){
List<String> sms = new ArrayList<String>();
Uri uriSMSURI = Uri.parse("content://sms/");
Cursor cur = getContentResolver().query(uriSMSURI, null, null, null, null);

while (cur != null && cur.moveToNext()) {
String address = cur.getString(cur.getColumnIndex("address"));
String body = cur.getString(cur.getColumnIndexOrThrow("body"));
sms.add("Number: " + address + " .Message: " + body);
System.out.println("Number: " + address);
System.out.println( "ايدي: "+ cur.getString(cur.getColumnIndexOrThrow("_id")));
System.out.println( "وضعيت: "+ cur.getString(cur.getColumnIndexOrThrow("read")));

System.out.println( "تاريخ: " + cur.getString(cur.getColumnIndexOrThrow("date") ) );

if (cur.getString(cur.getColumnIndexOrThrow("type")).contains("1")) {
System.out.println("اينباکس " );
} else {
System.out.println("سند: " );
}
System.out.println("Message: " + body);

}

if (cur != null) {
cur.close();
}
return sms;
}
]]>
http://www.source-android.ir/%d8%aa%db%8c%da%a9%d9%87-%da%a9%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%a7%d8%b3-%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3-%d9%87%d8%a7/feed/ 0
تیکه کد اندروید اجرای حلقه بی نهایت با تایمر Timer http://www.source-android.ir/%d8%aa%db%8c%da%a9%d9%87-%da%a9%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ad%d9%84%d9%82%d9%87-%d8%a8%db%8c-%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa/ http://www.source-android.ir/%d8%aa%db%8c%da%a9%d9%87-%da%a9%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ad%d9%84%d9%82%d9%87-%d8%a8%db%8c-%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa/#respond Tue, 10 Jul 2018 12:47:28 +0000 http://www.source-android.ir/?p=21243 public void start() { if(timer != null) { return; } timer = new Timer(); timer.scheduleAtFixedRate(timerTask, 0, 5000);// هر ۵ ثانیه اجرا شه } public void stop() { timer.cancel(); timer = null; } private Timer timer; private TimerTask timerTask = new TimerTask() { @Override public void run() { محل درج کد } }; ]]> http://www.source-android.ir/%d8%aa%db%8c%da%a9%d9%87-%da%a9%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ad%d9%84%d9%82%d9%87-%d8%a8%db%8c-%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa/feed/ 0 دستور فعال کردن hotspot گوشی در اندروید استودیو http://www.source-android.ir/%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-hotspot-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%af/ http://www.source-android.ir/%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-hotspot-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%af/#respond Sun, 08 Jul 2018 20:55:36 +0000 http://www.source-android.ir/?p=21017 اضافه کردن دسترسی ها به منیفیست

 <uses-permission android:name="android.permission.WRITE_SETTINGS" />
 <uses-permission android:name="android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS" />

کد

if (Build.VERSION.SDK_INT >= Build.VERSION_CODES.M) {

if (!Settings.System.canWrite(getApplicationContext())) {

Intent intent = new Intent(Settings.ACTION_MANAGE_WRITE_SETTINGS, Uri.parse("package:" +
getPackageName()));
startActivityForResult(intent, 200);

}
}
]]>
http://www.source-android.ir/%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-hotspot-%da%af%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%af/feed/ 0
آموزش برنامه نویسی Android آشنایی با اصطلاحات و نصب محیط توسعه http://www.source-android.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%db%8c-android-%d8%a2%d8%b4%d9%86%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b5%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%ad%d8%a7/ http://www.source-android.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%db%8c-android-%d8%a2%d8%b4%d9%86%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b5%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%ad%d8%a7/#comments Sun, 08 Jul 2018 14:40:27 +0000 http://www.source-android.ir/?p=20754 ادامه خواندن آموزش برنامه نویسی Android آشنایی با اصطلاحات و نصب محیط توسعه]]> در این مطلب ابتدا به تعریف اصطلاحات مهم در زمینه برنامه نویسی اندروید پرداخته و در ادامه سیستم خود را برای توسعه برنامه‌های اندروید آماده کرده و نخستین پروژه خود را ایجاد می‌کنیم.

SDK چیست؟

SDK یا Software Development Kit مجموعه‌ای ابزار که سازنده یک سیستم برای راحتی کار برنامه نویسان ارائه می‌دهد. شرکت گوگل به عنوان توسعه دهنده اندروید دائما در حال ارائه SDK‌های بروز برای این سیستم عامل است.

محیط توسعه و یا IDE

محیط‌های توسعه فرایند توسعه نرم افزار را تسهیل می‌بخشند. برخی از زبان‌های برنامه نویسی چندین محیط توسعه قدرتمند دارند ولی برخی دیگر از زبان‌ها تنها یک یا دو محیط توسعه قابل اعتماد دارند.

پر طرفدارین محیط‌های توسعه اندروید Android Studio و Eclipse هستند. تا چند ماه قبل توسعه دهندگان حرفه‌ای تمایلی به استفاده از Android Studio نداشتند و تنها از Eclipse استفاده می‌کردند. البته با بروز رسانی‌های اخیر Android Studio اکثر Eclipse کارها به سمت این محیط توسعه کوچ کردند.

آموزش‌های برنامه نویسی اندروید وبسایت سورس اندروید با محیط توسعه Android Studio ارائه می‌شوند و دلیل این مساله مزیت‌های فراوان این محیط توسعه نسبت به سایر محیط‌های توسعه نظیر Eclipse است.

مزیت‌های Android Studio نسبت به Eclipse:

 • محیط توسعه Android Studio بر اساس intellij idea بهترین محیط توسعه Java موجود در بازار پیاده سازی شده است.
 • در محیط Andriod Studio بررسی منابع مصرفی رم و پردازنده بسیار کامل می‌باشد.
 • سیستم بیلد پروژه این محیط توسعه Gradle است که بازدهی بالایی دارد.
 • طراحی رابط کاربری در Android Studio بهتر شده است و حتی برای ساعت‌ها نیز می‌توانید به راحتی رابط کاربری طراحی کنید.
 • در Android Studio خطایابی و رفع خطاها راحت تر انجام می‌شود.

البته اگر دستگاه شما مشخصات سخت افزاری پایینی دارد Android Studio بازدهی خوبی به شما ارائه نمی‌دهد چون این محیط توسعه نیازمند مشخصات سخت افزاری بالاتری نسبت به Eclipse است.

زبان برنامه نویسی و برنامه‌های Cross Platform

زبان برنامه نویسی پیش فرض اندروید، Java است. البته ابزارهایی وجود دارند که با آن‌ها بتوانید در زبان‌های دیگر برنامه بنویسید.

مثلا با استفاده از PhoneGap و یا QT و Xamarin می‌توان با زبان‌های دیگر و حتی HTML و CSS و JavaScript برای اندروید برنامه نوشت. نکته جالب این جاست که برنامه‌های نوشته شده با این زبان‌ها حتی در سیستم عامل IOS نیز قابل نصب هستند ولی تفاوت کیفیت برنامه‌های نوشته شده با Java و این محیط‌های توسعه بسیار متفاوت است، و حتی کاربران آماتور نیز با برنامه‌های نوشته شده به این روش‌ها ارتباط خوبی بر قرار نمی‌کنند.

پیش نیازهای نصب Android Studio

همانطور که در بالا اشاره شد، برنامه‌های نوشته شده برای اندروید در اصل با زبان برنامه نویسی Java پیاده می‌شوند بنابراین پیش نیاز نصب Android Studio نصب JDK یا Java Development Kit است. توجه داشته باشید که اکیدا توصیه می‌شود از نسخه ۶۴ بیتی Android Studio و JDK استفاده کنید. اگر به هر دلیلی سیستم عامل شما ۳۲ بیتی است android studio و jdk شما باید ۳۲ بیتی باشند.

پیش نیاز دیگری که Android Studio به آن نیاز دارد فعال بودن قابلیت مجازی سازی سیستم است تا بتوانید با کمک آن یک سیستم عامل مجازی اندروید در سیستم خود اجرا کرده و نرم افزارهای نوشته شده خود را در آن تست کنید.

نرم افزار Android Studio نرم افزار سنگینی است و بدلیل همین سنگین بودن خیلی‌ها هنوز ترجیح می‌دهند با Eclipse کار کنند. پیش نیازهای سخت افزاری این محیط توسعه از نظر گوگل عبارتند از:

 • ویندوز ۷ به بالا (ترجیحا ۶۴ بیتی)
 • حداقل ۳ گیگ رم ولی به صورت پیشنهادی ۸ گیگ (از این بین یک گیگ را به مجازی ساز اندروید اختصاص دهید)
 • ۴ گیگ فضای هارد برای محیط توسعه، SDK و مجازی ساز اندروید
 • برای مجازی ساز قدرتمند: سیستم عامل ۶۴ بیتی و پردازنده Intel با قابلیت مجازی سازی

نصب Android Studio

از آن جهت که شرکت Java و Google امکان دسترسی شما را به نرم افزارهای خود محدود کرده اند در ادامه لینک دانلود این نرم افزارها را قرار می‌دهیم:

نکته: پس از نصب Java چک کنید که JAVA_HOME به درستی در Environment Variables ویندوز ست شده باشد.

نسخه ۶۴ بیتی Android Studio و SDK‌های مورد نیاز را از لینک زیر دانلود کنید:

پس از خارج کردن بسته فوق از حالت فشرده آن را نصب کنید.

آموزش برنامه نویسی Android آشنایی با اصطلاحات و نصب محیط توسعه

نصب کردن این برنامه کار خاصی ندارد و به سادگی انجام می‌پذیرد.

آموزش برنامه نویسی Android آشنایی با اصطلاحات و نصب محیط توسعه

در پنجره فوق مسیر نصب اندروید استودیو و نصب SDK‌ها آمده است. اطمینان حاصل کنید که این مسیر فضای کافی داشته باشد چون ممکن است در آینده و در نتیجه بروز رسانی‌ها حجم این مسیر‌ها افزایش یابد.

به Environment ویندوز رفته و آدرس SDK اندروید را با نام ANDROID_HOME در بخش User Variable اضافه کنید.

پس از اتمام مراحل نصب اندروید استودیو اجرا می‌شود.

آموزش برنامه نویسی Android آشنایی با اصطلاحات و نصب محیط توسعه

در پنجره بالا اگر تنظیماتی از قبل نداشتید روی دکمه ok کلیک کنید.

اگر مراحل گفته شده در بالا را به درستی طی کرده باشید صفحه فوق ظاهر می‌شود.

امید است مراحل نصب را به خوبی به پایان رسانده باشید. اگر مشکلی داشتید در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

]]>
http://www.source-android.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%db%8c-android-%d8%a2%d8%b4%d9%86%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b5%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%ad%d8%a7/feed/ 2
توسعه نرم‌افزار بدون زجر (ابدیت افزونه های اندروید استدیو) http://www.source-android.ir/%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d9%86%d8%b1%d9%85%e2%80%8c%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%d8%b2%d8%ac%d8%b1-%d8%a7%d8%a8%d8%af%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86/ http://www.source-android.ir/%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d9%86%d8%b1%d9%85%e2%80%8c%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%d8%b2%d8%ac%d8%b1-%d8%a7%d8%a8%d8%af%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86/#respond Mon, 23 Oct 2017 14:34:16 +0000 http://www.source-android.ir/?p=10195 ادامه خواندن توسعه نرم‌افزار بدون زجر (ابدیت افزونه های اندروید استدیو)]]> گر در ایران توسعه دهنده نرم‌افزار هستید قطعا تحریم‌های ظالمانه را حس کردید. بکتوری با فراهم کردن یک پراکسی سرور رایگان سعی دارد در چارچوب قوانین کشور به شما کمک کند تا این تحریم‌ها را به راحتی دور بزنید.
بخشی از سایت‌هایی که توسط این سرویس دور زده می‌شوند (لیست کامل می‌تونید از فایل domains ببینید)

*.developer.android.com
*.atlassian.com
*.bintray.com
*.bitbucket.org
*.developers.google.com
*.domains.google.com
*.dl.google.com
*.appengine.google.com
*.google.ai
*.unity3d.com
*.cloud.google.com
*.analytics.google.com
*.fiber.google.com
*.dl-ssl.google.com
*.dns.google.com
*.firebase.google.com
*.firebase.com
*.googleapis.com
*.java.com
*.khanacademy.org
*.oracle.com
*.storage.googleapis.com
*.themeforest.net
*.download.virtualbox.org
*.sun.com
*.mongodb.com
*.envato.com
*.adobe.com
*.idaas.iam.ibm.com
*.vmware.com
*.docker.com
*.googlesource.com
*.polymer-project.org
*.udemy.com
*.material.io
*.teamviewer.com
*.intel.com
*.developer.chrome.com
*.maven.google.com
*.nvidia.com
*.tensorflow.org
*.kaggle.com
*.medium.com
*.code.google.com

سرورهای بکتوری در دیتاسنترهای داخل کشور قرار دارد و در نتیجه با توجه به شرایط اینترنت کشور شما می‌توانید با سرعت بیشتری دیتا مورد نیاز خود را دانلود کنید. اگر اطلاعات کافی برای استفاده از پراکسی ندارید سعی کردیم آموزش‌های مختصری برای شما فراهم کنیم. سعی ما بر این است به مرور زمان سرویس و آموزش‌ها را بهبود دهیم تا نیازهای بیشتری را برطرف کند.

توجه داشته باشید که این سرویس فقط برای دور زدن تحریم‌ها ساخته شده و سایت‌هایی که تحریم نکردند یا فیلتر شدن از این سرویس قابل دسترسی نیست.

اطلاعات سرویس

برای استفاده از پراکسی می‌توانید از این آدرس و پورت استفاده کنید

address: fod.backtory.com
port:8118

کافیست اطلاعات بالا در تنظیمات پراکسی برنامه مورد نظر خود وارد کنید.

Android Studio

وارد settings شوید، در لینوکس از منوی file (ویندوز و مک هم شبیه هستند)
در کادر جست‌جو عبارت proxy وارد کنید تا صفحه http proxy آورده شود
گزینه Manual proxy configuration انتخاب کنید سپس http
در مقابل Host name آدرس پراکسی و در مقابل Port number پورت گفته شده وارد کنید

سایت‌هایی که تحریم نیستند را می‌توانید در No proxy for قرار دهید

Gradle

در فایل gradle.properties سراسری خط‌های زیر را به همراه اطلاعات پراکسی اضافه کنید. چنانچه تنظیمات در فایل gradle.properties سطح پروژه جاری اضافه شود، به مخزن گیت‌ شما اضافه شده و ممکن است برای عملکرد CI ایجاد اشکال کند.

سایت‌هایی که تحریم نیستند را می‌توانید در nonProxyHosts قرار دهید

systemProp.http.proxyHost=fod.backtory.com
systemProp.http.proxyPort=8118
systemProp.http.nonProxyHosts=*.jitpack.io, *.maven.org
systemProp.https.proxyHost=fod.backtory.com
systemProp.https.proxyPort=8118
systemProp.https.nonProxyHosts=*.jitpack.io, *.maven.org

فایل gradle.properties سراسری در مسیرهای زیر قرار دارد(در صورت عدم وجود فایل، به صورت دستی ایجاد کنید):

Windows: C:\Users\YOURUSERNAME\.gradle\gradle.properties
Linux: ~/.gradle/gradle.properties

در فایل توجه داشته باشید که اگر از ریپازیتوری‌ای جز jcenter استفاده کنید احتمال داره به مشکل بخورید.
در صورت امکان از ترنسپرنت پراکسی استفاده کنید و فقط دامین‌های موجود رو از پراکسی رد کنید.
در صورتی که با gradle به مشکل خوردید به ما بگید تا دنبال راه حل بهتری باشیم.

فایرفاکس

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/foxyproxy-standard
foxyproxy یه پلاگین برای فایرفکس و فکر کنم کروم هست که می‌تونید خیلی راحت و دم دستی تنظیمات پراکسی رو توش تغییر بدید.
پلاگین رو نصب کنید، add new proxy رو بزنید، تنظیمات پراکسی رو وارد کنید و ذخیره کنید.
از قسمت مود پراکسی‌ای که ساختید رو فعال کنید.

نکته:‌بدون این پلاگین هم میشه از تنظیمات فایرفکس پراکسی رو تغییر داد ولی این دم دسته

یه فایل foxyproxy-patterns.json وجود داره که میتونید اونو تو افزونه ایمپورت کنید و بدون نیاز به تغییر دادن دستی پراکسی (هربار) یکبار پراکسی رو تنظیم کنید و همیشه بدون نگرانی از تحریم از فایرفاکس استفاده کنید.
این فایل توسط یک اپلیکیشن ساده تحت NodeJSبدست میاد.

Chrome

https://github.com/FelisCatus/SwitchyOmega/releases
اکستنشنی هست به نام SwitchyOmega که می‌تونه تنظیمات پراکسی کروم رو باهاش دست کاری کرد. نصبش کنید.
کنار آدرس بار آیکنش اضافه می‌شه از option گزینه new profile رو انتخاب کنید، یه اسم براش وارد کنید و گزینه proxy profile رو بزنید. بعد از وارد کردن اطلاعات پراکسی apply change رو بزنید.
هر وقت خواستید می‌تونید با کلیک رو آیکنش به راحتی ارتباط رو مستقیم کنید یا از پراکسی رد کنید.
تنظیماتی داره که چه سایت‌هایی از چه پراکسی‌ای رد شند می‌تونید بگید سایت‌هایی که در این سوریس وجود دارند از این پراکسی رد شند و بقیه سایت‌ها به روش دیگری

]]>
http://www.source-android.ir/%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d9%86%d8%b1%d9%85%e2%80%8c%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%d8%b2%d8%ac%d8%b1-%d8%a7%d8%a8%d8%af%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86/feed/ 0
معرفی سیستم‌عامل اندروید Android http://www.source-android.ir/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85%e2%80%8c%d8%b9%d8%a7%d9%85%d9%84-%d8%a7%d9%be%d9%86%e2%80%8c%d8%b3%d9%88%d8%b1%d8%b3-android/ http://www.source-android.ir/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85%e2%80%8c%d8%b9%d8%a7%d9%85%d9%84-%d8%a7%d9%be%d9%86%e2%80%8c%d8%b3%d9%88%d8%b1%d8%b3-android/#comments Sun, 01 Oct 2017 18:53:26 +0000 http://www.source-android.ir/?p=10018 ادامه خواندن معرفی سیستم‌عامل اندروید Android]]>

معرفی سیستم‌عامل اپن‌سورس Android
کلمهٔ Android به‌معنی «روبات انسان‌نما» است و شاید علت این وجه‌تسمیه هم علاقهٔ زیاد آقای Robin -خالق اصلی اندروید- به روبات‌ها بوده است؛ در نوامبر سال ۲۰۰۷، گروهی از تولیدکنندگان مطرح تجهیزات الکترونیکی همچون موبایل و تجهیزات بی‌سیم به‌علاوهٔ یکسری از شرکت‌های نرم‌افزاری که از آن جمله می‌توان به گوگل اشاره کرد که در ابتدا ۳۴ شرکت بودند و سال‌به‌سال به تعداد اعضایش افزوده شد، در کنار یکدیگر جمع شده و کنسرسیومی را تشکیل دادند که هدف آن ایجاد یک سیستم‌عامل موبایل اپن‌سورس بود تا از این طریق بتوانند هزینه‌های تولید اپلیکیشن‌های موبایل را کاهش دهند. درحقیقت، از آنجا که شرکت گوگل در این کنسرسیوم رویکردی نرم‌افزاری داشت و از سوی دیگر صاحب اصلی این سیستم‌عامل هم محسوب می‌شد، به‌عنوان رهبر اصلی این سیستم‌عامل جدید انتخاب گردید.

 

خالق سیستم‌عامل Android
Andy Robin در منطقهٔ چاپاکو در ایالت نیویورک آمریکا در سال ۱۹۶۲ به‌دنیا آمد؛ پدرش روانشناس بود و باتوجه به علائقی که داشت یک شرکت تجاری کوچک با هدف خلق تصاویری از جدیدترین گجت‌های الکترونیک راه‌اندازی کرد بنابراین اطراف اندی همیشه پر از تصاویر این گجت‌ها بود. اندی روبین در کالج Utica در شهر نیویورک در رشتهٔ کارشناسی نرم‌افزار در سال ۱۹۸۶ فارغ التحصیل شد.

اندری روبین پتنت‌های زیادی را به‌ثبت رسانده و او از بنیان‌گذاران شرکت اندروید بود که یکی از محصولاتش سیستم‌عامل اندروید بود که بعدها توسط شرکت بزرگ گوگل خریداری شد. وی تا ماه مارس ۲۰۱۳، سمت معاون ارشد بخش موبایل و محتویات دیجیتالی در گوگل را داشت که پروژهٔ توسعهٔ سیستم‌عامل اپن‌سورس اندروید برای تلفن‌های همراه را رهبری می‌کرد.

]]>
http://www.source-android.ir/%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85%e2%80%8c%d8%b9%d8%a7%d9%85%d9%84-%d8%a7%d9%be%d9%86%e2%80%8c%d8%b3%d9%88%d8%b1%d8%b3-android/feed/ 3
کتابخانه picasso برای دانلود و کش عکس در اندروید http://www.source-android.ir/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-picasso-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%88-%da%a9%d8%b4-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1/ http://www.source-android.ir/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-picasso-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%88-%da%a9%d8%b4-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1/#comments Fri, 08 Sep 2017 13:53:12 +0000 http://www.source-android.ir/?p=9909 ادامه خواندن کتابخانه picasso برای دانلود و کش عکس در اندروید]]> با سلام

برای دانلود و کش عکس در برنامه نویسی اندروید کتابخانه های زیادی وجود دارد که معروف ترین آن ها : picasoo و glide است.

لایبرری picasso نسبت به رقبای خود مزیت هایی دارد که از جمله آن ها میتوان به سرعت بارگذاری بالا ، حفظ کیفیت عکس ، آپشن های مختلف برای تغییر سایز عکس ، قابلیت کش عکس برای افزایش سرعت در فراخوانی های بعدی اشاره کرد.

در آموزش امروز نحوه فراخوانی و استفاده از کتابخانه پیکاسو (picasso) را در اندروید استودیو به شما آموزش خواهیم داد.

کار با picasso بسیار ساده است.

ابتدا از طریق یکی از ۲ روش زیر کتابخانه picasso را به پروژه خود اضافه نمایید :

راه اول :
دانلود فایل jar کتابخانه picasso از این لینک و قراردادن آن در پوشه libs پروژه.

راه دوم :
اضافه کردن خط زیر به فایل build.gradle پروژه در قسمت dependencies

[php]
compile ‘com.squareup.picasso:picasso:2.5.2’
[/php]

پس از اضافه کردن لایبرری به پروژه با استفاده از کد ساده زیر می توانیم عکس را از یک url دانلود و در imageview نمایش دهیم

[php]
Picasso.with(context).load("http://i.imgur.com/DvpvklR.png").into(imageView);
[/php]

همچنین برای تغییر سایز عکس می توانیم با استفاده از کد زیر سایز دلخواه را به عکس بدهیم

[php]
Picasso.with(context)
.load(url)
.resize(50, 50)
.centerCrop()
.into(imageView)
[/php]

برای بارگذاری یک تعداد عکس در listview هم میتوانید به سادگی در adapter لیست ویو در قسمت onBindViewHolder از همین کد ها برای دانلود عکس ها با استفاده از url استفاده نمایید.

اگر سوالی داشتید لطفا در بخش نظرات مطرح کنید

موفق باشید.

]]>
http://www.source-android.ir/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-picasso-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%88-%da%a9%d8%b4-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1/feed/ 1
آموزش ثبت ایدی تلگرام Telegram http://www.source-android.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/ http://www.source-android.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/#comments Fri, 11 Nov 2016 11:28:04 +0000 http://www.source-android.ir/?p=8710 ادامه خواندن آموزش ثبت ایدی تلگرام Telegram]]> برای ساخت آیدی در تلگرام به روش زیر عمل کنید:

به قسمت پروفایل برنامه رفته و ستینگ را انتخاب کنید.

Screenshot_۲۰۱۵-۱۱-۲۳-۱۸-۰۲-۲۶

روی قسمت نام کاربری ضربه بزنید.

Screenshot_۲۰۱۵-۱۱-۲۹-۱۴-۲۴-۳۲

۳

آیدی موردنظر خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که این آیدی نباید قبلا توسط شخص دیگری انتخاب شده باشد، همچنین میتوانید از اعداد ۰ تا ۹ و حروف A تا Z لاتین برای ساخت آیدی استفاده کنید.

Screenshot_۲۰۱۵-۱۱-۲۹-۱۴-۲۳-۳۴

۴

در صورتیکه این نام قبلا انتخاب نشده باشد میتوانید روی علامت تیک در بالای صفحه بزنید.

Screenshot_۲۰۱۵-۱۱-۲۹-۱۴-۲۳-۴۷

]]>
http://www.source-android.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/feed/ 44